закрити
Кошик
сорочка-вишита(2)-300.jpg
сорочка-вишита(2)-300.jpg сорочка-вишита(2)-300.jpg

гуцульські ромби

Артикул: 1008
Вартість: 850 грн

Льон,орнамент за мотивами К.Колотило,вишивка хрестиком ,мережка, нитки DMC,вставка.Можливий підбір тканини,комірця (стійка,відкидний),рукава (довгий,короткий).Індивідуальний пошив.

 Для гуцульських вишивок характерний геометричний або геометризований рослинний чи тваринний орнамент. Люди давали своїм вишивкам назви, за цими назвами можна прочитувати символіку вишивок і краще розуміти їх при спогляданні. Тому геометричний орнамент із символічним йдуть у парі, і його можна класифікувати як образотворчий.

Часто на форумах зустрічається питання:"Де взяти схему вишивки,зображеної на фото?".При сучасному розвитку техніки,створити схему вишивки для вишитої сорочки чи вишитого плаття стало значно простіше.Перевести в схематичне зображення можна в принципі що завгодно-від портрета коханої людини до улюбленого пейзажу.Не важко відтворити взірець вишивки,зображений на фото.Для цього потрібно лише  трохи терпіння і бажання .Графічні програми для вишивальниць значно спростять цей процес,і Ви отримаєте схему улюбленої вишитої блузки чи вишитого костюму.

 

Всі права захищені © 2011 - 2019 «Українська вишиванка»
Даний сайт використовує кукі для поліпшення користувацького досвіду. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся на використання Cookies.   Дізнатись більше
OK