святкова вишиванкав вишитих платтях на відпочинкусімейна вишиванкавишивка,в батьківській оселівишиванкавишиванка,осінній ліс
☰ МЕНЮ

Етнічне вбрання-жіноча вишиванка чи вишита сорочка це виразник внутрішнього стану людини. Працюючи над вишиванкою власними руками, ви в силах наділити її нечуваною силою. Адже, якщо ви робите це з любов’ю, то без сумніву вона буде піднімати настрій, тому, хто її одягне. Прадавні традиції в сумі з особистим внутрішнім світовідчуттям, розстеляться на жіночій вишиванці мальовничими візерунками.Багатогранність народної творчості дозволяє нам обирати вишиванки з численної кількості варіантів різних по тематиці,кольоровій варіації, орнаментальній різноманітності.
Якщо вам хочеться виглядати життєрадісно і свіжо, ідеально підійде вишивка із схемами зображенням яскравих квітів, пташок. Для створення романтичної ніжної жіночої вишиванки оберіть стриману в кольорі лаконічну вишивку.Вишита сорочка для ефектної, впевненої в собі жінки – це той випадок, коли вишиті вставки мають бути контрастними і насиченими .Обирати Вам!Якщо,не вдається самому зайнятись творчістю то купити жіночу вишиванку можна у нас.
Нижче ми запронуємо Вашій увазі кілька схем вишиванок , які ми використовуємо у своїй роботі.Із задоволенням викладемо для загального користування запропоновані Вами схеми вишивок.Переглянути готові вишиванки можна тут.

 

 

мал.1

Доволі часто вишиванка маки використовується у жіночому вбранні.Зразок готового виробу.

 

 

 

 

 

мал.2 У поєднанні з вишивкою гляддю,ця схема була частково використана у жіночій вишиванці “Світанок”

 

 

 

 

 

 

 

мал.3 Ця схема вишивки використана у жіночій вишиванці “Барви літа”.Без зайвого клопоту можна замінити кольори ниток,на вподобані вам.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

мал.4 Фрагмент  узору використано у цій  жіночій вишитій сорочці

 

 

 

 

 

 

 

мал.5 Схема вишивки використана у жіночій вишиванці “Роксоляна”.

 

 

мал.6

 

 

 

 

 

 

 

 

мал.7 На фото по посиланню можна побачити дану схему вишивки в голубих тонах на жіночій вишитій сорочці

 

 

 

 

 

мал.8 Використано у вишиванці жіночій ” Львівянка”

 

 

 

 

 

 

 

мал.9 Такий вигляд має готовий  купон заготовка до вишиванки.Залишилось лише за розмірами замовника покроїти і пошити готовий виріб.

 

 

 

 

мал.10 Фотокопія  вже готового вишитого плаття “Квітковий розмай”

вишиванка

 

 

 

мал.11 схема соняшник

 

 

 

мал.12 фіалки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

мал.13

Поділитися в соц.мережах

Корзина

Ваш кошик порожній

дитячі вишиванкисорочка вишитавишиванка жіночавишитий одяг