в вишитих платтях на відпочинкувишиванка,осінній ліссімейна вишиванкавишивка,в батьківській оселісвяткова вишиванкавишиванка
☰ МЕНЮ

Етнічне вбрання-жіноча вишиванка чи вишита сорочка це виразник внутрішнього стану людини. Працюючи над вишиванкою власними руками, ви в силах наділити її нечуваною силою. Адже, якщо ви робите це з любов’ю, то без сумніву вона буде піднімати настрій, тому, хто її одягне. Прадавні традиції в сумі з особистим внутрішнім світовідчуттям, розстеляться на жіночій вишиванці мальовничими візерунками.Багатогранність народної творчості дозволяє нам обирати вишиванки з численної кількості варіантів різних по тематиці,кольоровій варіації, орнаментальній різноманітності.
Якщо вам хочеться виглядати життєрадісно і свіжо, ідеально підійде вишивка із схемами зображенням яскравих квітів, пташок. Для створення романтичної ніжної жіночої вишиванки оберіть стриману в кольорі лаконічну вишивку.Вишита сорочка для ефектної, впевненої в собі жінки – це той випадок, коли вишиті вставки мають бути контрастними і насиченими .Обирати Вам!Якщо,не вдається самому зайнятись творчістю то купити жіночу вишиванку можна у нас.
Нижче ми запронуємо Вашій увазі кілька схем вишиванок , які ми використовуємо у своїй роботі.Із задоволенням викладемо для загального користування запропоновані Вами схеми вишивок.Переглянути готові вишиванки можна тут.

 

 

мал.1

Доволі часто вишиванка маки використовується у жіночому вбранні.Зразок готового виробу.

 

 

 

 

 

мал.2 У поєднанні з вишивкою гляддю,ця схема була частково використана у жіночій вишиванці “Світанок”

 

 

 

 

 

 

 

мал.3 Ця схема вишивки використана у жіночій вишиванці “Барви літа”.Без зайвого клопоту можна замінити кольори ниток,на вподобані вам.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

мал.4 Фрагмент  узору використано у цій  жіночій вишитій сорочці

 

 

 

 

 

 

 

мал.5 Схема вишивки використана у жіночій вишиванці “Роксоляна”.

 

 

мал.6

 

 

 

 

 

 

 

 

мал.7 На фото по посиланню можна побачити дану схему вишивки в голубих тонах на жіночій вишитій сорочці

 

 

 

 

 

мал.8 Використано у вишиванці жіночій ” Львівянка”

 

 

 

 

 

 

 

мал.9 Такий вигляд має готовий  купон заготовка до вишиванки.Залишилось лише за розмірами замовника покроїти і пошити готовий виріб.

 

 

 

 

мал.10 Фотокопія  вже готового вишитого плаття “Квітковий розмай”

вишиванка

 

 

 

мал.11 схема соняшник

 

 

 

мал.12 фіалки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

мал.13

Поділитися в соц.мережах

Корзина

Ваш кошик порожній

вишиванка жіночавишитий одягдитячі вишиванкисорочка вишита
fatura ödeme vodafone fatura ödeme elektrik faturası ödeme hgs yükleme ttnet fatura ödeme site ekle turkcell fatura ödeme sex sohbet antalya escort wordpress script indir illegalwep